Најк ја објави својата официјална реклама за Светското првенство во 2022 година, а обожавателите на интернет ја нарекуваат една од најголемите направени досега. Видеото започнува со група научници кои ја телепортираат француската суперѕвезда Килијан Мбапе во просторија за тестирање заедно со бразилската легенда Роналдињо, кој е дигитално обезстарен за да изгледа како во неговата раскошност во Барселона. Остани со нас. Станува добро.