Ова лето е резервирано за забава! Секси летен хороскоп, препораки за летни патувања, фантастични приказни за летни авантури, преглед на најпопуларните серии и филмови, брзи рецепти, препораки за купување, трендови и задолжително вежбање со кратко видео со тренер… задолжително побарајте тоа во големиот летен специјал!

Во голем летен специјал, ви носиме преглед на најновите трендови и новости. Што да посетите, како да се подготвите за летен одмор, како да планирате и пакувате, зошто да вежбате на одмор и што препорачува хороскопот за забавни летни авантури…

Летото е веројатно најпријатната сезона бидејќи не принудува да се опуштиме и да се ослободиме од сите стресови од секојдневниот живот. Идеално време е за запознавање нови луѓе, излегување и одмор на телото и умот… А што не чека? Страсни љубовни врски, забави со пријатели или болно раскинување? Дали летото ќе биде полно со позитивни или негативни изненадувања? Астрологот Сузан Тејлор ги открива предвидувањата за летото 2022 година за секој хороскопски знак.

Па кога, ако не во лето, ќе се опуштиме и ќе ги пробаме сите работи за кои немаме време, волја или енергија во текот на годината. Ви носиме листа на совети за феноменален секс кои ќе го направат ова лето уште пожешко и понезаборавно. Играјте си со сладолед или сладолед меѓу чаршафите, пробајте секс во море или во шатор… можностите се бескрајни. И не застанувајте на само еден предлог: лето е, опуштете се и уживајте да ги пробате сите по ред.

И кога е доволно кул, време е за препораки што да гледате на платформите за стриминг. Изборот е преголем, но ние за вас одбравме серии кои не треба да ги пропуштите. Побарајте други водичи во нашите специјални и направете го ова лето беспрекорно.