Откако ги надмина сите на доделувањето на Греми наградите, латино дивата Џенифер Лопез им се врати на секојдневните обврски.

Пејачката (53) отишла во своето студио, а за оваа опуштена пригода избрала многу впечатлива сина комбинација.

Џеј Ло одлично склопи син џемпер и сини хеланки на кои имаа црни дезени и пишување.

Опуштеното издание го заокружила со бели патики, додека во раката држела голема црна чанта.

Таа ја залижа косата назад во пунџа, додека носеше тренди црни очила.

Jenifer Lopez, Dženifer Lopez

Навикнати сме пејачката да биде кралица на црвениот тепих, но и кога не е во свечени тоалети, сепак нема конкуренција.