Среќен роденден Џеј Ло! Суперѕвездата викендов наполни 53 години, а за да го прослават, таа и сопругот Бен Афлек се заедно на одмор во Париз, Франција. Кој не би сакал да го помине својот посебен ден трчајќи низ Градот на светлината, опкружен со светски познати колачи и блескавата Ајфелова кула? За таа прилика, Лопез донесе облека која е стилска, но сепак лесна и ветровита.